HAKKIMIZDA

Yüksek etik değerler ve kalite standartlarıyla sağlık turizmi alanında Türkiye dışında yaşayan ve diş ihtiyaçlarını fiyat, zaman, kalite ve tecrübe eksikliğinden kaynaklı erteleyen dünya vatandaşlarımız ve gurbetçilerimize kaliteli, uygun fiyatlı ve tecrübeli hekim kadromuz, klinik ve kendi içinde bulunan laboratuvarlarımızla hızlı ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Sağlık Turizminde öncü ve liderlerden olan Türkiye de Avrupa ve Asya’nın kucaklaştığı İstanbul’da uluslararası anlaşmalı ve sağlık bakanlığı onaylı hastane, sağlık kurumları, doktorları ve medikal ekipleri ile kaliteli ve güvenli hizmet almanızı sağlıyoruz.

Diş Protez Teknolojisi alanında lisanslı uzman kurucumuzun süper vizyonu ışığında;

İstanbul Health Group çatısı altında büyüyen ekibimizle, 5 dil bilen deneyimli çağrı merkezimiz, yabancı dil bilen medikal eğitimli hasta danışmanlarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte kaliteli özel sağlık hizmeti ve organizasyonundan faydalanmanız için sizleri İstanbul’da misafir ediyoruz.

Neden Biz?

İstanbul’da bakanlık onaylı hasta sağlık ve organizasyon hizmetlerini profesyonellik yanında Türk misafirperverliğini dünya vatandaşlarına göstermek, Türk bayrağını en iyi şekilde taşımaya çalışıp ülkeye değer katma sağlamak, vicdanlı ve 7 dil bilen ekip ile hizmeti tüm iş ortaklarımızla bir bütün olarak sunmak, değişimi sancılı değil, güven ve samimiyetle sağlamak adına buradayız.

KURUCUMUZUN MESAJI

ESER ÖZGÜL

Sektör deneyimim, uzmanlığım ve iş ahlakımı birleştirerek sağlık hizmeti için İstanbul u tercih eden Türk yada yabancı dünya vatandaşlarına ’Önce İnsan’’ misyonu, merkezi İstanbulda bulunan 3 kıtada 4 yurtdışı ofisi ve 7 dilde koca bir ekiple Sağlık Bakanlığı Onaylı yetkili firma olarak Med İnternational çatısı altında Diş ve Estetik tedaviler alanında yapmış olduğumuz çalışmalarla büyüyerek sizlerle lerlemekteyiz. Ahlaklı iş anlayışımız ile gerçek bir fark yaratıyoruz. Bize dokunan her hastamızla uzun süreli dostluklar kazanıyoruz. Sizi de aramızda görmek için bekliyoruz.

Kaliteli bir tedavi serüvenine ve dostluğa sizi de bekleriz…

0 +
Yapılan İmplant Sayısı
0 +
Hasta Deneyimi

Hizmetlerimiz

Havalimanı Transferi
Konaklama

Google Yorumları